Artuklu/Mardin
Evita Temizlik

Mardin Koltuk Yıkama Beğenmezseniz Para İade Garantisi

Koltuk Yıkama Evita Firmamız uzun yıllardan beridir Artuklu Kızıltepe ve Yenişehir Koltuk Yıkama konusuna işine hakim olarak koltuk yıkama alanında uzman ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.Koltuk yıkama, halı yıkama, halıfleks yıkama gibi birçok konuda faaliyet göstermektedir.Steril temizlik olarak uygun fiyat seçenekleriyle en kaliteli şekilde Mardin ve ilçelerinde, Artuklu Kızıltepe ve Yenişehir Koltuk Yıkama olarak sizleri kaliteyle buluşturuyoruz.

Mardin Koltuk Yıkama olarak bir telefonla bize ulaşarak sahadaki personellerimiz ile işinizi profesyonel şekilde yapıyoruz.Güçlü leke çıkarıcı malzemeler ile kullandığımız ürünler sizin koltuk üzerinde biriken tiftik, yağ tabakası, kiri pası her şeyi en mükemmel şekilde temizleyip kirleri çıkarıyoruz.

Mardin Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuğunuzun modeline şekline göre Fiyatları kaliteli kir sökücü deterjanlar kimyasal olmayan özellikle işlemi gerçekleştiriyoruz.

Koltuk ve ya çek yatlarınızı yerinden kaldırmadan, sökmeden eşyalarınıza hiç bir zarar vermeden yapıyoruz.Yaz mevsiminde 1 saat içinde , Kış mevsiminde 3-4 saat içinde koltuklarınız eski kuruluğa gelecektir.İstanbul gibi şehirlerde ev temizliği büyük sorundur.Evdeki koltuk ve halının temizliği gerçekten önemlidir.

Deri koltuklarda yıkama işlemi yapılması önerilmez.Bunun yerine özel dezenfektanlar ile yüzeysel temizlik öneriyoruz.Bu sayede zararlı canlılar ve mikroorganizmalar da yok edilmiş olur.İstanbul ucuz koltuk yıkama hizmeti sunmaktan sizlere mutluluk duyuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir